تبدیل ایده ها به محصول واقعی مبتنی بر کسب و کار بانکی

امکان استفاده از سرویسهای عملیاتی بانکی

حضور موثر در چرخه تولید و ارائه نرم افزارهای بانکی و مالی

فرصت ارائه خدمت به طیف وسیعی از مشتریان بانکی

پلاتو

پلاتو، اکو سیستمی برای پیشبرد نوآوری و خلاقیت در صنعت بانکداری است. امروزه با گسترش ابزارها و گوشی های هوشمند در بین مردم و وابستگی روز افزون مشتریان به این ابزارها، خلا ارائه اپ های جدید، کاربر پسند و متنوع در حوزه بانکی و مالی به شدت احساس می شود. پلاتو، زیست پلاتو فناوری توسن برای پاسخگویی به این نیازمندی ها و مدل های جدید کسب و کار است. امروزه سرعت تغییرات در حوزه تکنولوژی و کسب و کار بالاست و بانک ها برای پاسخگویی به این تغییرات، نیاز به بستری چابک و مطمئن دارند تا اثربخشی خود را در جامعه و زندگی روزمره مردم بهبود ببخشند. این اکو سیستم متشکل از چهار بخش بانک ها، استارتاپ ها، توسن و مشتریان است. هدف این است که همه این اجزاء در این اکو سیستم سود کنند و از منافع آن بهره مند شوند:

  • برای بانکها، مساله زمان ورود به بازار (Time to Market)، نوآوری و ارائه محصولات جدید و خلاقانه در حوزه بانکداری الکترونیک با استفاده از ظرفیت های بالایی که در تیم های خبره، کوچک و چابک استارتاپی وجود دارد، حل می شود.
  • استارتاپ ها و توسعه دهندگان با استفاده از این اکوسیستم، به راحتی می توانند ایده های خود را تبدیل به محصولات درآمدزا کنند، در حالیکه بدون وجود پلاتو، امکان اینکار برای آن ها بسیار دشوار است. این اکوسیستم مبتنی بر سرویس های واقعی و موجود بانکداری الکترونیک شکل گرفته و ریسک عدم قطعیت که همواره در فعالیت های استارتاپی وجود دارد را کاهش می دهد.
  • توسن با ارائه خدمات مهندسی و ارائه زیرساخت های فنی و مشاوره های تخصصی، امکان اتصال استارتاپ ها را به سرویس های بانکداری الکترونیک فراهم می کند و با پیاده سازی یک سری فرآیندهای حرفه ای، ریسک های اجرایی را برای استارتاپ ها و بانک ها تا حد زیادی کاهش می دهد.
  • مشتریان بانک ها به عنوان کاربران این محصولات جدید، با اطمینان خاطر می توانند از این نرم افزارها استفاده کرده و رضایتمندی بیشتری از بانک خود پیدا می کنند.
بطور خلاصه پلاتو یک اکوسیستم کامل بانکداری باز است که مشتریان، استارتاپ ها و بانک ها را به هم متصل می کند؛ توسعه دهندگان، نرم افزارهای خود را پس از تست های دقیق و اخذ گواهینامه از توسن، در فروشگاه نرم افزارهای کاربردی پلاتو قرار می دهند و مشتریان بانک ها می توانند از این نرم افزارها برای رفع نیازهای بانکی و مالی خود استفاده کنند.

ابتدای صفحه