توسن بطور جد معتقد است ظرفیت های نیروی انسانی بالایی در کشور برای تولید و ارائه نرم افزارهای بانکی و مالی در قالب سرویس های بانکداری الکترونیک وجود دارد که تا به حال مغفول مانده و استفاده مناسبی از آن نشده است. اگر شما یک تیم توسعه دهنده و استارتاپی هستید و فکر می کنید ایده جذاب و نویی در حوزه اپ های بانکی و مالی در بستر وب و موبایل دارید، می توانید از اکوسیستم پلاتو برای تولید و تجاری سازی ایده های خود نهایت استفاده را ببرید.
ما در توسن آمادگی ارائه خدمات مشاوره ای، فنی و مهندسی برای پیشبرد ایده های شما را داریم و برای عملیاتی شدن آن و اتصال به بانک ها، زیر ساخت های لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد. همه صاحبنظران و متخصصان این حوزه می توانند از خدمات توسن استفاده کنند. شرایط خاصی برای ورود به این اکوسیستم وجود ندارد؛ فقط باید بتوانید از ایده و طرح خود خوب دفاع کنید و تیم اجرایی مناسبی تشکیل بدهید. تعداد زیادی ایده و حجم بالایی از کارها در این حوزه وجود دارد که با یک همکاری مشترک و برد برد بین ما و شما، قطعا فرصت های جدید تجاری خلق خواهد شد. در نظر داشته باشید که بانکها و مشتریان بانک ها نیازمندی و علاقه زیادی برای داشتن اپ های حرفه ای و جدید مالی و بانکی دارند.
شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با ما در ارتباط باشید. ما در اولین فرصت با شما تماس می گیریم و جلساتی برای شروع و پیشبرد کارها تنظیم خواهیم کرد.

ابتدای صفحه