سکه همراه

اپليکيشن سکه مارکت راه حلي ساده براي انجام کليه امور پرداختي است. با استفاده از سکه همراه علاوه بر اينکه به راحتي به بانک خود دسترسي داريد مي توانيد از هر تراکنش امتياز کسب کنيد و جوايز ارزنده اي برنده شويد. در سکه همراه با هر تراکنش مالي امتياز کسب مي کنيد و  با معرفي اين برنامه به دوستان خود مي توانيد امتياز بيشتر و کسب تخفيف در خريد هاي بعدي برخوردار شويد.

 -امکان کارت به کارت وجه از پست بانک

با استفاده از کارت پست بانک مي توانيد در سکه همراه به هر کارت بانکي شتابي پول انتقال دهيد.

-امکان پرداخت قبوض تلفن همراه

ديگر نگران قبوض تلفن همراه خود نباشيد. در سکه همراه به راحتي مي توانيد قبوض ايرانسل، همراه اول و رايتل را با استفاده شناسه پرداخت يا بارکد قبض استعلام کنيد و به صورت آني پرداخت نماييد.

-امکان پرداخت قبوض خدماتي

قبض هاي خدماتي خود را به صورت دسته اي با شناسه پرداخت يا بارکد از طريق سکه مارکت با هم پرداخت کنيد. در سکه مارکت امکان استعلام آني قبوض فراهم است.

-امکان خريد شارژ تلفن همراه اعتباري

براي خريد شارژ تلفن راهي نزديک تر از تلفن همراهتان نيست. با اپليکيشن سکه همراه، مي توانيد سيم کارت هاي اعتباري همراه اول، ايرانسل و رايتل را به صورت مستقيم يا دريافت پين کد شارژ کنيد. و با هر بار خريد شارژ امتياز خود را افزايش دهيد.

- امکان پرداخت اقساط تسهيلات

براي پرداخت اقساط تسهيلات  در پست بانک، کافي است در سکه همراه شماره تسهيلات را ثبت و با استفاده از کارت بانکي اقساط خود رار پرداخت کنيد.?

ندارد
  • دسترسی به اینترنت
  • دسترسی به دوربین
  • دسترسی به پیام ها
کارت:
موجودي کارت دريافت مشخصات صاحب کارت پرداخت قبض- تکي انتقال وجه کارتي ليست تراکنش هاي کارت
خدمات شارژ و قبض:
خريد پين شارژ خريد شارژ سرويس پرداخت قبض دسته اي
عمومي:
محاسبه شبا سپرده بانک ارسال پيام کوتاه احراز هويت

نظرات کاربران

برنامه های مشابه

ابتدای صفحه