• خريد درون‌برنامه‌اي چطور کار مي‌کند؟
  خريد درون‌برنامه‌اي کاملاً شبيه خريد عادي برنامه است؛ فقط شما براي خريد درون‌برنامه‌اي، از درون برنامه به صفحه پرداخت هدايت مي‌شويد و پس از انجام عمليات خريد، دوباره به محيط برنامه بازمي‌گرديد. خريد درون‌برنامه‌اي، روي دستگاه‌هاي مختلف شما قابل مشاهده و استفاده است؛ يعني اگر اشتراکي راخريده‌ايد، همگي در دستگاه‌هاي ديگر شما نيز قابل استفاده خواهند بود؛ مشروط به اين‌که، روي آن دستگاه‌ها نيز توسن بوم را نصب کرده باشيد و به حساب کاربري‌تان که خريد را با آن انجام داده‌ايد، وارد شده باشيد.

 • مدت زمان اعتبار قيمت ارائه شده براي برنامه‌ها چه مدت است؟
  تمامي قيمت‌هاي درج شده در سايت به‌روز هستند. برنامه‌هاي رايگان، هميشه رايگان خواهند بود. قيمت يک برنامه‌ براي خريدار آن هميشه ثابت خواهد بود و تغيير قيمت‌ها شامل خريدي که يک بار ثبت و انجام شده است نمي‌شود.

 • برنامه هاي دانلود شده در کدام قسمت قابل مشاهده مي باشد؟
  در پروفايل کاربري خود در قسمت سفارش ها، دسترسي به تمامي برنامه هايي که تاکنون دانلود نموده ايد خواهيد داشت.

 • چطور از سايت شما برنامه دريافت کنم؟
  براي دانلود برنامه ها مي بايست با نام کاربري خود وارد سايت شويد و در صفحه جزئيات برنامه بر روي آيکون دانلود برنامه کليک نماييد. درصورتيکه برنامه رايگان باشد بلافاصله دانلود مي شود، درصورت پولي بودن برنامه به درگاه پرداخت الکترونيک منتقل مي شويد تا وجه آن را پرداخت نموده و سپس دانلود برنامه انجام مي شود.

 • چه برنامه‌هايي در توسن بوم وجود دارند؟
  برنامه‌هاي متنوع مالي و بانکي در موضوعات کارت و پرداخت، انتقال وجه، مديريت چک، مديريت تسهيلات، حسابداري شخصي، شبکه هاي اجتماعي، حسابداري شرکتي، صندوق قرض الحسنه، خيريه و موبايل بانک و ... در بوم مارکت ?قابل دريافت هستند.

ابتدای صفحه