پس از ارزيابي ايده‌هاي ثبت‌شده در چالش نوآوري توسن، تيم‌هاي راه‌يافته به مسابقه مشخص شدند. به گفته همايون محبوبي مدير اجرايي توسن بوم، طبق زمان‌بندي و برنامه اعلام شده اطلاع‌رساني به اين تيم‌ها در روز اول آبان ماه انجام شد و نحوه ادامه کار به اطلاع آن‌ها رسيد.
محبوبي در اين خصوص مي‌گويد: «طبيعتاً با توجه به محدوديت‌هاي اجرايي، امکان ميزباني از همه ايده‌ها وجود نداشت و ما مي‌بايست بهترين‌ها را انتخاب مي‌کرديم. معيار ما در انتخاب، داشتن تيم قوي، باتجربه و سابقه اجرايي خوب و همچنين ارائه ايده ناب و خلاقانه بود. طي يک نامه از همه افرادي که در اين رويداد ثبت‌نام کرده بودند، تشکر کرديم و اعلام کرديم که آماده همکاري با آن‌ها جهت ارائه محصولات نوآورانه‌شان در توسن بوم هستيم.»
مدير اجرايي توسن بوم در ادامه گفت: «مسلماً اين شروع يک مسير طولاني است که ما با فعالان اين حوزه آغاز کرده‌ايم و اميدواريم همکاري طولاني‌مدت و سازنده‌اي با تک‌تک اين تيم‌ها داشته باشيم. همچنين در حال ظرفيت‌سنجي محل برگزاري براي دعوت از کليه ثبت‌نام کنندگان در مراسم پاياني هستيم که در صورت مهيا شدن شرايط، به تک‌تک اين عزيزان اطلاع‌رساني خواهيم کرد.»
آبان ماه اولين دوره ماراتن برنامه‌نويسي بر پايه‌ي سرويس‌هاي بانکي در دانشگاه اميرکبير برگزار مي‌شود. جزئيات برنامه‌هاي سه روز برگزاري به‌زودي در سايت اين رويداد www.tosanboom.ir اعلام خواهد شد. براي دريافت آخرين اخبار اين رويداد مي‌توانيد کانال‌هاي اين رويداد «telegram.me/tosanboom» و «blog.tosanboom.com» را دنبال کنيد.

ابتدای صفحه